20 DC Yük Konteyner

Genel amaçlı olarak kullanılan 20 DC yük konteyner, alüminyum ve çelikten üretilmiş güvenceli taşıma unsuru, yıllardan beri nakliye sektörüne önemli derecede katkı sağlayan bu modern taşıma unsuru, destekli ve mukavemeti artırılmış bir yapı tekniği ile üretiliyor. Standart kapı uygulaması, yükleme ve boşaltma konusunda gerçekten önemli bir kolaylık sağlıyor. Dayanıklı olması ve üst üste konduğu zaman taşınan ürünlerin zarar görmemesi, muazzam bir yapı tekniğini gözler önüne seriyor. Genellikle kuru yük konteyneri şeklinde bilinen 20 DC yük konteyner, son yıllarda transit taşımacılığı en önemli unsur ve etkenleri arasında yer alıyor. Kara deniz ve hava taşıtlarının nakliye konusunda teknolojisini giderek artırdığını gözlemliyoruz. Elbette ki şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda 20 DC konteyner teknik ve kullanımı sayesinde ürünlerin sapasağlam adresine ulaşması sağlanıyor.

20 Feet Konteyner

5.9 metre uzunluğa sahip olan 20 DC konteyner, 2300 kilogram ağırlığında olmakla birlikte, 25 ton kapasiteye sahip olağanüstü kaliteli bir sistem, 33 metreküp bir hacim, elbette ki taşımacılık konusunda çok önemli bir avantajın göstergesi. Eğer kullanılan malzeme tamamen çelik olursa, dara ağırlığının artması mümkün olduğu gibi taşıma ağırlığının da buna göre daha düşük bir kapasiteye göstermesi gerekir. Genellikle alüminyum destekli malzemelerin taşımacılıkta daha fazla potansiyeli temsil ettiğini söylemek lazım.

Olağanüstü bir yapı tekniği ile üretilen ISO standartlarındaki 20 DC yük konteyner, özellikle kara taşıtları ve gemi taşımacılığında en çok kullanılan yöntemlerden birini oluşturmakta. Orta halli bir hacim ve yapıya sahip olan sistemin en çok kullanılan unsurlardan biri olduğunun altını çizmek gerek. Ürün ve hizmet konusunda kaliteniz ne kadar üst düzey olursa olsun, pazarlama konusu gerçekten büyük önem taşıyor. Pek çok firmanın ticaret hacmini artırması ürettiği ürünü sapasağlam adresine ulaştırması ile mümkün. Ticaret ve pazarlama konusundaki olağanüstü çalışmaları nakliye sektörünün yenilikçi çalışmaları desteklemeye devam ediyor. Bu konuda iyi bir unsur ve kaliteli malzeme olarak dikkat çeken 20 DC yük konteyner, pek çok değişik alternatif ürünün düzenli ve sağlam bir şekilde nakliyesini mümkün hale getirmekte.

Özellikle son dönemler içerisinde gittikçe artan teknolojisini değerlendiren nakliye sektörü, taşımacılık konusunda çok önemli mesafeler kat etti. Elbette burada ürün taşımak için kullanılan konteyner sisteminin önemini atlamamak gerek. Hem dayanıklı hem de korunaklı bir sistem olarak nakliye sektörünün bir parçası haline gelen 20 DC yük konteyner, bu alanda gerçekten çok kaliteli ve özel bir ürün olarak dikkat çekiyor. Lojistik taşımacılık ve transit anlamında çok önemli bir yere gelmiş pek çok firmanın, bu kaliteli taşıma unsurlarına büyük önem verdiğini görüyoruz. Orta boy bir konteyner olarak çok tercih edilen 20 DC yük konteyner, korunaklı, sağlam ve güvenli yapısı ile birlikte bu sektöre önemli derecede katkıda bulunuyor. Sağlam yapı tekniği ve kaliteli malzeme kullanımı, taşıma konusunda çok özel bir malzeme oluşturuyor.

Yorum yapın