Open Side Konteyner

Genellikle taşımacılık sektöründe kullanılan konteyner çeşitleri, ön ve arka kısmındaki kapaklarıyla dikkat çekmektedir. Bazen taşınacak ürünün durumuna göre open side konteyner kullanılmaktadır ve gerçekten bu konteyner çeşidi çok kullanışlı bir yapıya sahiptir. Taşınması planlanan yükün durumuna göre, konteyner modelleri üzerinde oynanmış ve önemli projeler gerçekleştirilmiştir. Yan tarafında olağanüstü kolay ve verimli bir şekilde kullanılan kapakları sayesinde, yükleme ve boşaltma işlemi gerçekten hızlanmıştır.

20’lik ve 40’lık Open Side Konteyner

20’lik ve 40’lık ölçü ebatları ile birlikte karşımıza çıkan open side konteyner, yan tarafı açılan ve kolayca yükleme ve boşaltma konusunda yardımcı olan muazzam bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. konteyner tabanı aynı özelliklere sahiptir, kalındır, sağlamdır ve güvenlidir. Aynı şekilde yan taraftaki prefabrik sistemle üretilmiş olan kaliteli malzemeler, kapaklar da dahil olmak üzere tüm gövdenin sağlam ve verimli olmasına katkı sağlamaktadır. Üstü kapalı olan bu konteyner modeli, yan kapakları değişik ölçülerde açılabilir özelliğe sahiptir. Burada taşınacak günkü durumuna göre konteyner çok daha verimli bir şekilde kullanılmaktadır.

Kara taşımacılığında, deniz taşımacılığında ve demir yolu taşımacılığında kullanılan open side yük konteyneri, nakliye sektörünün en verimli taşımacılık unsurlarından biridir. Esnasında yükün durumuna göre birbirinden farklı konteyner seçenekleri karşımıza çıkmaktadır. Günümüz nakliye sektörü ve taşımacılık teknolojisi sürekli olarak gelişmektedir. İç hacmi standart olan yine de sizin tercihinize göre büyüklü küçüklü modelleri bulunan open side konteyner, işi pratikleştiren ve hizmeti kolaylaştıran bir sistem unsuru olarak dikkat çekmektedir.

Göz kamaştırıcı dayanıklı yapısı ve kullanışlı yönü ile birlikte gerçekten fonksiyonel bir unsur olan yanı açık konteyner, dikkat çekici bir taşımacılık sisteminin adeta görüntüsüdür. Kapakların kilit sistemi çok dayanıklı ve sağlam olmakla beraber, kapandığı zaman adeta kapalı bir kutu görevi gören muazzam bir yapıya sahiptir. İstendiği zaman kapaklar açılıp içindeki yükün kolayca boşaltılması mümkün olabilmektedir. bu da nakliyecilik sektörünün hızlı ve fonksiyonel yapısına uygun bir model olarak dikkat çekmektedir. Özellikle iş makineleri ve benzer mekanik sistemlerin taşınmasında kullanılan open side konteyner, adeta yarım konteyner görünümündedir sağlam bir taban ve bunu destekleyen arka ve ön kapaklar yine açılabilir özelliğe sahiptir.

Yorum yapın