Open Top Konteyner

Özellikle demir yolu taşımacılığında karşımıza çıkan open top yük konteyneri, kolay yükleme ve kolay boşaltma konusunda güvenilir bir sisteme sahiptir. Tabanı ve kenarları çelik konstrüksiyon destekli prefabrik sisteme sahip olan bu muazzam konteyner çeşidi, üst tarafı açık bir modeldir. Demir yolculuğu esnasında bu tip konteyner çeşitleri sıkça karşımıza çıkmaktadır. Open top konteyner, sayesinde özellikle işleri pratikleştirmek çok daha kolay ve mümkündür.

20’lik ve 40’lık Open Top Konteyner

Yükleme ve boşaltma konusunda kepçe ve benzer helezon gibi yükleme yardımcısı teknolojileri bu sistem için kullanmak mümkündür. Üstten yüklenen her türlü taşıma unsurunu bu konteyner çeşidi ile bütünleştirmek ve düzenli bir şekilde kullanmak mümkündür. Taşımacılık sektöründe işi hızlandıran ve güvenilir bir seçenek olarak karşımıza çıkan bu muazzam konteyner yapısı, güvenli bir taşımacılık sistemi olarak dikkat çekmektedir. Genellikle ölçü ve ebat konusunda sizin tercihleriniz önemlidir. 20’lik ve 40’lık modellerinin yanı sıra, kara yolu taşımacılığında da sık sık karşımıza çıkan open top konteyner, en güvenilir taşıma yöntemlerinden biridir. Burada konteyner kullanımı işi pratik hale getiriyor, yükleme ve boşaltma konusunda insanlara önemli derecede avantaj sağlıyor. Ön ve arka kısmında kapaklar olmakla beraber üst taraftan dolum ve boşalım işlemleri, gerçekten transit taşımacılıkta bu sistemin güvenilerek kullanılmasına katkı sağlamaktadır.

Çelik malzeme ve titanyum karışımı ile elde edilen çok sağlam konteyner çeşitleri, bu sektörde kullanılmaktadır. Üst kısmı açık olan ve gerektiğinde bir anda ile ölçülen open top konteynerler, hem hızlı taşımacılık hem de kolay dolum boşalım noktasında işleri hızlandıran muazzam bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. İç ölçüleri standart olmakla birlikte yine dediğimiz gibi 40’lık ve 20’lik değişik ölçüler ile birlikte, sizin tercihinize sorulmuş alternatifler dikkat çekmektedir. Nakliye sektörünün en vazgeçilmez unsurlarından biri olan open top konteyner, işleri kolaylaştırma açısından pratik bir çözüm olarak çok sık kullanılmaktadır ve karşımıza çıkmaktadır. Ağır yüklerin taşınması noktasında bu tip konteyner modeli çok fazla tercih ediliyor. Özellikleri demiryolu ulaşım konusunda gerçekten pratik ve konforlu bir yöntem olarak open top konteyner kullanımı dikkat çekmektedir. Ürünlerin korunması sağlıklı bir şekilde adresine ulaşması, özellikle bu konteyner desteği ile birlikte demir yolu ulaşımını çok daha verimli hale getirmektedir.

Yorum yapın