High Cube Konteyner

Nakliye sektörünün gözde ve güvenilir elemanlarından biri olan high cube konteynerler, her ne kadar farklı olsa da çoğunlukla birbirine benzer yapı göstermektedir. Burada taşıma unsuru olarak kullanılan araçların güçlü olması, daha büyük konteynerlerin hayatımıza girmesine sebep olmuştur. High cube konteyner, işte tam da bu özelliklere sahip mükemmel bir konteyner çeşidi olarak dikkat çekmektedir. İç ölçüleri ve diş ölçüleri oldukça büyük olan bu model sayesinde, daha fazla yük taşımak bir seferde mümkün olmaktadır ve bu da avantajlı bir taşımacılık için iyi bir alt yapı oluşturmaktadır.

Çelik konstrüksiyon ve prefabrik yapısının yanı sıra ön ve arka kısmındaki kapakları, bu sistemin verimli olarak kullanılmasına katkı sağlamaktadır. Kamyon, tır ve demir yolu taşımacılığında çok sık karşımıza çıkan high cube konteyner, özellikle denizaşırı taşımacılığında büyük gemilerin yük unsurları olarak da dikkat çekmektedir. İç hacminin geniş olması sebebiyle oldukça fazla yükü bir seferde taşıma özelliğine sahiptir. Özellikle son yıllar içerisinde teknoloji ürünlerinin ihracat ve ithalat konusundaki çalışmalarında, bu tip sağlam ve dayanıklı sistemleri kullanılmaktadır. Son derece verimli olan high cube yük konteyner, aynı zamanda çok korunaklı bir sisteme ve yapıya sahiptir. İnsanlar için gerçekten mükemmel bir seçenek haline gelen bu muazzam yapı, özenle üretilmiştir ve yıllarca kullanılsa da deforme olmayan bir özelliğe sahiptir. Nakliye sektörü ve bu sektörün hizmet verdiği pek çok farklı piyasa için bu konu gerçekten çok önemlidir.

40′ High Cube Konteyner Ölçüleri

40’lık olarak nitelenen bu muazzam taşıma unsuru hc yük konteyner, 12.033 metre uzunluğa, 2.350 metre genişliğe ve 2.690 metre yüksekliğe sahiptir. Bu boyutlar iç boyutlar olup, iç hacminin ne kadar üst düzeyde olduğunu göstermektedir. 76 metre küp hacim avantajı ile birlikte oldukça önemli derecede yük taşıma kapasitesi, bu konteyner ile birlikte size avantaj sağlayacaktır. Taşımacılık sektörünün en kazançlı ve güvenilir yöntemlerinden biri olan high cube konteyner, bir seferde daha fazla yük taşıması ile birlikte daha tasarruflu bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. Tasarruflu taşıma fırsatı ise tüm insanların cebine olumlu bir yansıma sağlamaktadır.

Yorum yapın