20 Open Top Yük Konteyner

20 open top yük konteyner, 20 inç üstü açık konteyner, genellikle konteyner dediğimiz zaman, aklımıza her tarafı kapalı sağlam bir kasa yapısı gelir. Son yıllarda ürün ve hizmet taşımacılığı konusunda yapılan yeni çalışmalar, bize 20′ Open Top yük konteyner ulaşım unsurunu tanıttı. Genellikle üst tarafı açık olan ve bir branda desteği ile kapatılan sistem sayesinde bu konteyner yapısına uygun olan ürünlerin mevcut sistem ile taşındığını biliyoruz. 5.9 metre uzunluğunda 2.35 metre genişliğinde ve 2.38 metre yüksekliğindeki standart yapısıyla beraber 20 Open Top yük konteyner, bugün nakliye sektörünün en fazla kullandığı unsurlardan biri olarak dikkat çekmekte. Daha çok demir hurda ve benzer şekildeki malzemelerin taşınmasında etkili bir taşıma sistemi olarak karşımıza çıkan 20 lik Open Top yük konteyner, transit taşımacılığı konusunda da en önemli malzemelerden biri olarak dikkat çekiyor.

20′ OT Yük Konteyner

Standart kapak uygulaması, bu konteyner için de geçerli olmakla beraber, üst tarafında ürüne göre değişkenlik gösterecektir. Bir anda farklı ürünler taşıma konusunda gerçekten önemli avantajlar sağlıyor. Aslında taban kısmının olmaması demek, bir şekilde bu konteyner sisteminin daha hafif yapıda olmasını sağlıyor. Genellikle ağır yüklerin taşınmasında tercih edilen bu sistem sayesinde, üst taraf branda ile istediğiniz şekilde ayarlanabiliyor. Hava şartlarından koruyan, aynı zamanda güvenli taşımacılığın en modern yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkan 20 inç Open Top yük konteyner, bugün teknolojisi ile birlikte göz dolduran olağanüstü bir sitemi temsil ediyor.

Kaliteli, rahat ve modern kullanımı ile dikkat çeken bu yeni uygulamanın son yıllarda standart ve kaliteli bir uygulama haline geldiğini söyleyebiliriz. Transit taşımacılığı, özellikle kullandığı unsurlarla birlikte gelişimini sürdürüyor. Son yıllarda farklı ve konteyner içine sığmayan ürünlerin, 20 Open Top yük konteyner ile çok daha rahat bir şekilde taşındığını görüyoruz. Üst kısmında bulunan branda düzenli bir şekilde örtüldüğü zaman, taşınan yüklerin hava şartlarından yağmurdan ve kardan zarar görmemesi sağlanıyor. Pratik ve hızlı bir uygulama olmakla birlikte, transit taşımacılık konusunda bu sistemin günden güne daha geçerli yöntemler içerisinde bulunduğunu söylemek gerek. Üstü açık konteyner olarak son dönemlerin en sık kullanılan yöntemlerinden biri olan 20 OT yük konteyner, üst üste konan konteyner taşımacılığına uygun bir sistem değil, genellikle kara taşımacılığında kullanan sistemin aynı zamanda en üste konan konteynerler için gemi taşımacılığında da tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Hava şartlarına daha dayanıklı olan her tarafı kapalı olan konteyner yöntemleri, ürün ve hizmet taşımacılığı konusunda daha güvenli sistem gibi görülebilir. Bazı durumlarda hiç hacmin yeterli olmadığı taşıma unsurlarının 20 inç üstü açık yük konteyner ile çok daha rahat bir şekilde taşındığını biliyoruz. Bir anda örtme ve yalıtım konusundaki düzenleme sayesinde kaliteli izolasyonun ürün ve hizmet e olumlu şekilde yansıdığını söylemek gerek. Standart ölçülerde ve kaliteli taşıma için ülkenin genelinde ve tüm dünyada kabul gören bir sistem haline gelen 20 Open Top yük konteyner, transit taşımacılığı gerçekten önemli unsurlarından biri haline geldi.

Yorum yapın